Стипендії голови ОДА цьогоріч вже отримують 80 молодих талантів Житомирщини

13.06.2019

Вже не перший рік обдарована й талановита молодь Житомирщини отримує стипендії від голови ОДА Ігоря Гундича.

Наразі 50 спортсменів та 30 молодих людей, які займаються творчою діяльністю, щомісяця отримують від 1 до 10 тисяч гривень.

«Перспективна молодь має вже зараз відчувати підтримку і зацікавленість з боку влади. Це стимул для них розвиватися далі. Цьогоріч ми подвоїли стипендії для 50 провідних спортсменів, які представляють Житомирщину на різних рівнях. У 10 разів збільшили стипендії до Дня молоді! Невдовзі їх вручатимемо. Приємно, що щороку все більше молоді отримує фінансові заохочення», – говорить голова ОДА Ігор Гундич.

Так вже до кінця червня ще 20 обдарованих жителів напередодні Міжнародного дня молоді отримають одноразову стипендію у розмірі 10 тисяч гривень. Загалом на Житомирщині діє декілька програм для підтримки талановитої молоді, яка має здобутки у певних сферах. Стипендії від голови ОДА Ігоря Гундича отримує молодь за досягнення у спорті, науці, культурі – від 1 до 10 тис. грн з обласного бюджету.

За інформацією управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА, із січня 50 провідних спортсменів отримують щомісяця від 1,6 до 8 тис. грн – удвічі більші, ніж минулого року. Серед них – переможці та призери чемпіонатів, Кубків Європи, світу, чемпіонатів України серед дорослих, молоді та юніорів.

Також 31 травня в управлінні завершили прийом заявок на отримання разової виплати у розмірі 10 тис. грн до Міжнародного дня молоді. Переможців на здобуття стипендії голови ОДА із усіх кандидатів визначить комісія у найближчий час.

Ще 30 молодих талановитих людей Житомирщини продовжують отримувати щомісячну стипендію голови ОДА у розмірі 1 тис. грн.

Як повідомили в управлінні культури і туризму Житомирської ОДА, у червні-липні цього року комісія перегляне кандидатури цих стипендіатів. Зараз же є можливість у молодих людей віком до 30 років, які займаються творчою діяльністю, подати свої кандидатури на здобуття стипендії.

Нагадаємо, що на 2019 рік в обласному бюджеті на виплату стипендій передбачили 2 млн 400 тис. грн.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...