«Серце до серця» збиратиме гроші для дітей, хворих на цукровий діабет

10.05.2011

 

Щорічна благодійна акція «Серце до серця» в області проходитиме З 1 по 15 травня цього року. Під час проведення акції відбудеться суспільний збір коштів для закупівлі медичного обладнання дітям хворим на діабет.

У Житомирській області станом на 1 січня цього року на обліку перебувають 174 дитини з цукровим діабетом.

При цукровому діабеті порушуються практично всі види обміну речовин, уражається більшість органів і систем організму, що веде до виникнення ускладнень, які є основною причиною ранньої інвалідизації та високої смертності хворих. Серед осіб, які захворіли в дитячому віці, майже половина помирає від ниркової недостатності.

Цукровий діабет визнаний Всесвітньою організацією охорони здоров'я епідемією неінфекційного захворювання, яке настільки швидко поширюється по нашій планеті та досягло таких масштабів, що світова спільнота прийняла низку нормативних актів щодо боротьби з цим дуже тяжким захворюванням.

 

Рахунок для благодійних внесків:

 

Р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії

ПАТ «Кредобанк», МФО 325365, ЄДРІІОУ 34354227

Найменування платежу: «Благодійний внесок на придбання медичного

обладнання

______області(міста) від

___________________».


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...