«Серце до серця» збиратиме гроші для дітей, хворих на цукровий діабет

10.05.2011

 

Щорічна благодійна акція «Серце до серця» в області проходитиме З 1 по 15 травня цього року. Під час проведення акції відбудеться суспільний збір коштів для закупівлі медичного обладнання дітям хворим на діабет.

У Житомирській області станом на 1 січня цього року на обліку перебувають 174 дитини з цукровим діабетом.

При цукровому діабеті порушуються практично всі види обміну речовин, уражається більшість органів і систем організму, що веде до виникнення ускладнень, які є основною причиною ранньої інвалідизації та високої смертності хворих. Серед осіб, які захворіли в дитячому віці, майже половина помирає від ниркової недостатності.

Цукровий діабет визнаний Всесвітньою організацією охорони здоров'я епідемією неінфекційного захворювання, яке настільки швидко поширюється по нашій планеті та досягло таких масштабів, що світова спільнота прийняла низку нормативних актів щодо боротьби з цим дуже тяжким захворюванням.

 

Рахунок для благодійних внесків:

 

Р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії

ПАТ «Кредобанк», МФО 325365, ЄДРІІОУ 34354227

Найменування платежу: «Благодійний внесок на придбання медичного

обладнання

______області(міста) від

___________________».


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...