Свіжа новина
23.05.2011
У Житомирі бастуватимуть студенти проти закону Табачника

 

Всеукраїнський студентський бунт проти деградації освіти розпочнеться 25 травня в більше ніж 15 містах. У Житомирі акція розпочнеться у 14:00 біля облдержадміністрації. Головна вимога студентів - припинення безпідставного подорожчання вартості освіти та можливе відрахування за плагіат.


 

Інші новини

Житомиряни отримали нагороди на конкурсі знавців української мови
20.05.2011

Призерами ХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали житомирські учні: Леут Марія, учениця 4 класу ліцею № 25 та Драган Андрій, учень 9 класу ЗОШ № 5. Нагородження відбулось у Національному академічному театрі імені Івана Франка.


У Житомирі відроджують радянську військову гру «Зірниця»
19.05.2011

20 травня у Житомирі на базі військової частини (Богунія, орієнтовно, зупинка тролейбуса «Сабурова») о 10.00 відбудеться урочисте відкриття обласного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця». 

«Серце до серця» збиратиме гроші для дітей, хворих на цукровий діабет
10.05.2011

Щорічна благодійна акція «Серце до серця» в області проходитиме З 1 по 15 травня цього року. Під час проведення акції відбудеться суспільний збір коштів для закупівлі медичного обладнання дітям хворим на діабет.

Школу місцевого самоврядування слухачі закінчують двічі
5.05.2011

74 найбільш активних слухачів Школи стали випускниками цьогорічного курсу (а дехто вже вдруге) та отримали сертифікати про успішне закінчення навчальної програми. Про це повідомля є сайт Житомирської міської ради.4 травня у сесійній залі Житомирської міської ради відбулося урочисте засідання з нагоди закриття ХV сесії Муніципальної освітньої програми.

Громадські організації бояться, що українських дітей будуть ґвалтувати під час Євро-2012
5.05.2011

Рівень сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей може зрости в період проведення в Україні Чемпіонату Європи з футболу (Євро-2012), - стверджують експерти. Адже в цей час до нашої країни приїде велика кількість футбольних вболівальників. Серед них і туристи, що подорожують в певні країни з метою отримати сексуальні послуги від дітей, а також ті, хто принагідно скористається такою можливістю.

«Київстар» вчив батьків слідкувати за безпекою дітей в Інтернеті
20.04.2011

 

Дорослий чи незаконний контент, онлайн-насилля, оприлюднення приватної інформації, короткі номери із платними сервісами, агресивний маркетинг, - це все, на що наражаються діти в Інтернеті.

 

 
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...