Свіжа новина
20.03.2012
Випускники-бюджетники аграрних вузів відпрацьовуватимуть на селі 3 роки

Керівників вишів системи агропромислового комплексу зобов’яжуть звітувати про те, як закріплюються на селі їх випускники. 

Інші новини

Українські виші не дотягли за репутацією до поважного рейтингу Times
15.03.2012

Жоден із українських вищих навчальних закладів не увійшов до рейтингу Топ-100 світових вузів за рівнем репутації, складеного британською газетою "The Times". 

13 ув
12.03.2012

13 ув’язнених, що відбувають покарання на території Житомирської області, виявили бажання брати участь у цьогорічному незалежному оцінюванні знань.   

Українські школярі масово ігнорують іспит з російської мови
7.03.2012

Найбільш популярними предметами серед абітурієнтів на незалежному тестуванні у 2012 році є українська мова, українська література та історія України. 

Екологи навчають школярів берегти природу
5.03.2012

Працівникии Державної екологічної інспекції у Житомирській області провели навчальний урок у рамках акції «Первоцвіт» з дітьми молодших класів Житомирської гуманітарної гімназії № 23. 

Українська Вікіпедія обігнала російську за якістю
5.03.2012

Березневе оновлення рейтингу якості статей показало, що українська Вікіпедія зараз займає 5-е місце серед всіх 284 мовних розділів онлайн-енциклопедії, обігнавши російську й іспанську версії. 

Житомирський університет Франка отримав Золоту медаль на Міжнародній виставці
3.03.2012

Житомирський державний університет ім. Франка нагороджено ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ у номінації "Діяльність вищого навчального закладу з підвищення якості підготовки фахівців".  

На Житомирщині відкрили школу, яку будували 20 років
2.03.2012

Вчора у Черняхові було відкрито блок «А» загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів. Цей блок – це другий пусковий комплекс, що додається до першого – спортивного, який експлуатується вже три роки.

Понад 11 тис. випускників складатимуть цього року ЗНО
1.03.2012

Пройти тести, а отже отримати шанс стати студентами вишів, виявили бажання трохи більше 11 тис. майбутніх абітурієнтів Житомирщини. 

Правоохоронці привітали своїх підопічних іменинників
1.03.2012

Працівники міліції області відвідали у Радомишльській школі-інтернаті своїх підопічних,  аби привітати дітлахів, які народилися у лютому. 

Українська Wikipedia стала однією з "найкрутіших" у світі
22.02.2012

Український мовний розділ Вікіпедії вийшов на 13-те місце у світі за кількістю статей.  

Азаров заборонив Табачнику пхати носа в студентський закон
22.02.2012

Прем'єр Микола Азаров доручив відкликати з парламенту урядовий законопроект "Про вищу освіту", та направити замість нього версію, розроблену академіками і студентами. 

Енергетики проводять уроки з електробезпеки для дітей
21.02.2012

Коростенський РЕМ, в рамках програми проведення заходів щодо профілактики електротравматизму проводить уроки з електробезпеки в навчальних закладах. Особлива увага приділяється учням початкових класів, так як саме діти віком від 7 до 10 років частіше за все стають жертвами власної необережності. 

"Студенський десант" висадився на прикордонній території
21.02.2012

Майбутні журналісти - студенти Житомирського держуніверситету ім. Франка впродовж двох днів мали змогу ознайомитися  з оперативно-службовою діяльністю прикордонників відділу прикордонної служби «Овруч» Житомирського прикордонного загону.  

Студенти вимагають відставки Табачника
20.02.2012

Близько сотні студентів, прихильників "Студентської свободи" протестують у понеділок під будівлею Верховної Ради. Протестувальники вимагають відставки міністра освіти Дмитра Табачника.

В школі учні майже місяць лишалися без гарячих обідів
16.02.2012
У грудні минулого року майже 9 тис. учнів в Овруцькому районі залишилися без гарячих обідів через те, що не було проведено спеціалізовані конкурсні торги. І ось майже весь січень учні знову лишалися без гарячого харчування.
 
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...