Свіжа новина
27.08.2011
У Житомирі школярам роздали портфелі

 

Свято школяра» пройшло у Житомирському академічному обласному театрі ляльок. Майбутні першокласники завітали до театру не просто на перегляд вистави, а й отримати перші шкільне приладдя.


 

Інші новини

1 вересня перший дзвоник пролунає для 2 тис. 700 першокласників Житомира
26.08.2011

Кількість першачків, які вже наступного тижня підуть до шкіл обласного центру, становитиме 2 тисячі 700 учнів. Це трохи більше ніж рік тому.

У Москві не будуть навчати українською
26.08.2011

У московських школах не будуть відкривати класи з українською мовою навчання, як планували.

В Житомирі влаштують свято Книги
25.08.2011

В переддень нового навчального року в Державному університеті імені Івана Франка пройде свято Книги.

8 випускників Житомирщини отримали найвищі результати на ЗНО
25.08.2011

Цього року 8 учасників незалежного оцінювання знань показали стовідсотковий результат по одному з предметів. 

Найбільше житомирських абітурієнтів цього літа хотіли стати психологами, перекладачами та істориками
23.08.2011

Ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка Петро Саух на тверду «четвірку» оцінив результати цьогорічної вступної кампанії

В Житомирській області в дитбудинку відкрили навчально-реабілітаційний центр
11.08.2011

В Пугачівському дитячому будинку-інтернаті Коростенського району для дітей з розумовою неповносправністю відкрився «Навчально – реабілітаційного Монтессорі-центру». За допомогою методик центру діти з з глибокою розумовою відсталістю навчатимуться адаптуватись у суспільстві.

Табачник назвав 20 найгірших вишів України
8.08.2011

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник назвав 20 ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, до яких не подано жодної заяви.

Випускники Могилянки хочуть викупити університет у держави
4.08.2011

Києво-Могилянську академію варто зробити приватним університетом, що не залежить від Міносвіти. Випускники Могилянки мають викупити університет у держави.

Табачник відхрестився від замовлення на нові підручники для шкіл
3.08.2011

Цьогоріч в Україні друк необхідних підручників відбуватиметься за замовленням шкіл, а не профільного міністерства, повідомили у Міністерстві освіти і науки, молоді і спорту України.

 
Навчальний рік школяри Житомира розпочнуть за новенькими вікнами
28.07.2011

Особливістю цьогорічного поточного ремонту є масове встановлення металопластикових енергозберігаючих вікон у школах та садочках міста.

Ректорів звозять слухати лекцію патріарха Москви?
26.07.2011

Ректорів державних ВУЗів по рознарядці звозять на зустріч з Московським патріархом Кирилом.

Міносвіти збільшило держзамовлення для Києво-Могилянської академії
19.07.2011
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту надало Національному університету Києво-Могилянська академія держзамовлення на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра за спеціальностями філософія та соціальна робота.
 

 

Дитячий табір «Чайка» припиняв діяльність тільки на дві години
19.07.2011

На деяких інтернет - сайтах, зокрема на веб-порталі органів виконавчої влади України „Урядовий портал”, міститься інформація про те, що в результаті перевірки за виявлені порушення санітарних норм тимчасово припинено функціонування кількох оздоровчих закладів, серед них оздоровчий табір „Чайка” в Андрушівському районі, - повідомляє сайт обладміністрації.

Через проведення Євро-2012 навчальний рік закінчиться 25 травня
15.07.2011

Навчальний рік 2011/2012 усі освітні заклади країни розпочнуть 1 вересня і закінчать 25 травня, у зв'язку з проведенням Євро-2012.

 
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...