Освітянам Житомирщини презентували проект «Прапор Гідності та Честі»

24.07.2019

 З нового навчального року в школах області запрацює патріотично – виховний проект «Прапор Гідності та Честі». В рамках ініціативи кожний загальноосвітній заклад області за бажанням зможе отримати Прапор України з оригінальними підписами військових та побажаннями.


Сьогодні, 24 липня, презентував Прапор для освітян Житомирщини співавтор проекту фотограф Леонід Шрайбікус: «Проект «Прапор Гідності та Честі» спрямований на національно-патріотичне виховання зростаючого покоління. Також варто пам’ятати, що є діти, батьки яких щодня захищають нашу незалежність і вони мають відчувати гордість за них. Сподіваємося, що наша просвітницька діяльність не залишиться байдужою і буде набирати обертів».

Вперше проект запрацював весною цього року у школах міста Житомира. Вже зараз організатори мають змогу розширити межі і забезпечити школи інших населених пунктів області.

Реалізовують ініціативу командувач Десантно-штурмових військ Збройних сил України Михайло Забродський спільно з фотографом Леонідом Шрайбікусом. Підтримку в поширенні проекту надає управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації.
Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...