Навчальний рік школяри Житомира розпочнуть за новенькими вікнами

28.07.2011

 

Особливістю цьогорічного поточного ремонту є масове встановлення металопластикових енергозберігаючих вікон у школах та садочках міста, повідоляє управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради. 

Понад 400 таких вікон вже встановлено у близько 40 навчальних та виховних закладах міста за кошти батьків. Ще стільки ж склопакетів встановлюватимуть за кошти, виділені із міського бюджету. Близько 800 одиниць – саме стільки нових вікон отримали загальноосвітні навчальні та виконані заклади вже цього року за Програмою по заміні віконних блоків на склопакети на умовах співфінансування. Однак ці цифри далеко не остаточні. Адже робота по заміні вікон продовжуватиметься і надалі. 

Згідно із умовами Програми тепер лише 50% вартості металопластикових вікон оплачують батьки і ще стільки ж коштів виділяється із міського бюджету. 1 млн. грн. – саме стільки коштів виділено із міського бюджету на реалізацію цієї Програми.

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
вбивця
Винайняв кілера, аби вбити бізнес-партнера. У Житомирі правоохоронці попередили замовне вбивство. За даними слідства, виконати вбивство 41-річний підприємець...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...