Нові природничі та математичні кабінети готують для учнів Овруцького району

9.08.2018

 У серпні, коли пора відпусток у розпалі, освітяни активно готуються до нового навчального року. Так по всій області тривають поточні ремонти в школах, створюються медіатеки та готуються перші класи відповідно до вимог нової української школи.

 

 В Овруцькому районі в Нововелідницькій школі зробили ремонт у кабінеті фізики відповідно до вимог облаштування кабінетів природничо-математичного циклу. Тепер чекають на централізовану доставку обладнання та меблів для зазначеного кабінету.

 

В Овруцькому закладі загальної середньої освіти №1 наразі тривають ремонтні роботи в кабінетах географії, математики та біології. Там проводять воду, роблять відведення каналізації, розводять електромережу, облаштовують гіпсокартоном стелі та розпочали шпаклювання стін.

 

До кінця серпня планують завершити ремонт у цих кабінетах. Проте ще є ряд робіт, які необхідно виконати: вирівняти підлогу, укласти лінолеум, пофарбувати стін, встановити двері, рукомийники, світильники.

 

Нагадаємо, що в Овручі незабаром почне працювати мультимедійна бібліотека.

 

 

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...