На Житомирщині у 6 закладах професійної-технічної освіти впровадили дуальну форму навчання

9.07.2019

У 6 закладах професійної-технічної освіти області вже впроваджена дуальна форма навчання з 11 професій. Студенти отримують теоретичні знання у вузах, а виробниче навчання проходять на різних підприємствах, з якими ПТНЗ заключили відповідні угоди. Про це повідомляє управління освіти і науки ОДА.

Під час Координаційної ради з питань реформи освіти, яка відбулася сьогодні, 9 липня,

Глава Уряду Володимир Гройсман наголосив, що реформа освіти також передбачає і впровадження нових технологій у професійно-технічному навчанні.

За інформацією управління освіти і науки ОДА, на Житомирщині діє 8 навчально-практичних центрів професійно-технічної освіти, серед яких: 4 центри будівельного напряму, решта – громадського харчування, швейного напряму, зварювальних технологій та електротехнічного напряму.

У 2019 році планується відкриття в області ще 2 таких центрів – з професії «Монтажник систем утеплення будівель» та слюсарного напряму. Крім цього, з 2017 року в області впроваджують елементи дуальної форми навчання.

Зокрема, студенти у 6 закладах за цією формою навчаються теорії у вузах та проходять практику на підприємствах з 11 професій.

За дуальною формою навчаються наразі студенти у Бердичівському професійному будівельному ліцеї, ДНЗ «Центр сфери обслуговування м. Житомира», Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира, ПТУ№ 16 м. Коростеня, ДНЗ «Бердичівське вище професійне училище» та ДНЗ «Малинський професійний ліцей».

Загалом з державного бюджету на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази ПТНЗ Житомирської області у цьому році виділено 1 млн 75,5 тис. грн. Ще 1 млн грн – на розвиток дуальної освіти у цих закладах.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...