На Житомирщині перевіряють інтернатні заклади

2.09.2019

 Заступник голови обласної ради Максим Вілівчук з робочим візитом 29 серпня відвідав комунальну установу "Радомишльський психоневрологічний інтернат" Житомирської обласної ради.


У ході перевірки заступник голови та депутати обласної ради Євгеній Жабокрицький, Олексій Шавлович, Микола Григорович та представники інших комунальних установ даного профілю ознайомились з роботою закладу, поспілкувались з працівниками та керівництвом і перевірили  умови проживання підопічних.

"Ми продовжуємо перевіряти комунальні установи обласної ради. Сьогодні це Радомишльський психоневрологічний інтернат. Директорка була призначена на посаду приблизно рік тому і за цей короткий час ми вже спостерігаємо позитивні зміни. Я вважаю, що безсумнівно, рушійним фактором цих покращень стала ефективна управлінська діяльність призначеного керівника. Але, хочу зазначити, що нам є і над чим спільно працювати далі, зокрема з керівниками інтернатних установ було обговорено проблематику функціонування закладів та забезпечення гідного рівня оплати праці спеціалістам соціальної сфери. З даних питань маємо звертатись до вищих органів влади", - розповів Максим Вілівчук.

Депутати також ознайомились із роботою сонячної електростанцію, яку КУ «Радомишльський психоневрологічний інтернат» отримав в рамках проєкту ПМГ ПРООН/ГЕФ «Супутні переваги доступу до низьковуглецевої енергетики для людей з обмеженими можливостями в Центрі соціальної реабілітації». Даний проєкт передбачав встановлення сонячних фотоелектричних модулів С&ТSolar CT60275-P,  275 Wp, Poly в кількості 36 одиниць та комплектуючого обладнання. Керівник установи інформує, що станом на 28.08.2019 було отримано 71040 КВт електричної енергії за рахунок альтернативних джерел енергії.

Максим Вілівчук зазначив, що і надалі будуть виїзні перевірки комунальних закладів. Відповідний план було затверджено рішенням 23 сесії обласної ради VІІ скликання від 23.05.2019 № 1490.

Довідково: у комунальній установі "Радомишльський психоневрологічний інтернат" Житомирської обласної ради на повному утриманні перебуває 214 підопічних жінок віком від 18 до 88 років, з яких: 18 ліжкохворі, 40 осіб з обмеженими фізичними можливостями, які потребують спеціального догляду та уваги, і не мають можливості пересуватися без сторонньої допомоги. 
Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...