На Житомирщині керівники районів до листопада мають переробити ремонти у природничо-математичних кабінетах

4.09.2018

 До 1 листопада у більшості районах мають переробити ремонти у природничо-математичних кабінетах опорних закладів.

Таке доручення дав голова Житомирської  облдержадміністрації Ігор Гундич сьогодні, 4 вересня, під час наради з головами РДА.


«Якщо я за це переживаю, то я хочу, щоб і ви за це переживали. Ми даємо всі меблі, обладнання, вам потрібно було лише зробити сучасний ремонт. Вересень і жовтень – або ви робите так, як треба, або ми ці кошти розділяємо на ті 5 шкіл, які зробили нормально. До 1 листопада у вас є час. Це наші діти, наші внуки. Кабінети мають бути сучасними, щоб дітям було цікаво. Це впливає на свідомість, інтелект», – наголосив Ігор Гундич.

 

Також керівник області дав доручення всім бути 15 вересня на відкритті біотехнологічного ліцею «Радовель» в Олевському районі, щоб на власні очі побачити, як має виглядати новий освітній простір.

 

У цьому році ремонти кабінетів хімії, фізики, географії, біології та математики робили у 31 опорному закладі. Лише у 5-6 з них ремонти хоча б приблизно відповідають проектам. В інших або зробили косметичний ремонт, або залишили червону дерев’яну підлогу, дерев’яні панелі тощо.

 

Якщо ремонт виконано якісно і сучасно, школа отримає комплекти меблів та обладнання для цих кабінетів.

 

1

 

1

 

5

 

6

 

3

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...