На олімпіаду в Житомир з'їхалися страховики з усієї країни

10.04.2015

 

 Протягом 9-10 квітня у Житомирському державному технологічному університеті проходить ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Страхова справа», участь в якій беруть 59 студентів із 30 начальнх закладів  -  переможці І туру.

Завдання олімпіади та критерії відповідей були розроблені відповідно до стандартів Всеукраїнської студентської олімпіади, затверджених профільним Міністерством, - повідомляє прес-служба вузу.

Цей захід сприяє розвитку страхової культури серед населення та просуванню страхової справи в держав, бо саме  страхування покликане забезпечити безперервність відтворюваного процесу.

Крім цього, таким чином учасники олімпіади мають можливість  краще  познайомитись з мальовничою Житомирщиною,  її культурою та історією, що важливо для формування патріотичного світогляду.

Всеукраїнська студентська олімпіада формує в її учасників професійну компетентність, є одним із їхніх досягнень.

  

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир – місто, яке має всі шанси отримати звання «місто контрастів», якщо говорити про перевірки місцевих ресторанів, готелів і салону краси. Перший із...
 Президент Петро Порошенко на Житомирщині  21 листопада відвідав центр підготовки Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та привітав військових з...