Міносвіти збільшило держзамовлення для Києво-Могилянської академії

19.07.2011

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту надало Національному університету Києво-Могилянська академія держзамовлення на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра за спеціальностями філософія та соціальна робота.

Про це йдеться у листі Міносвіти ректору Києво-Могилянської академії Сергію Квіту, розміщеному на сайті академії.

Як наголошується в листі, Міносвіти, розглянувши звернення Києво-Могилянської академії, як виняток збільшує державне замовлення на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра за спеціальністю філософія на 10 місць, соціальна робота - на 15 місць, а замовлення на підготовку бакалаврів за напрямком програмна інженерія - на 4 місця.

Як повідомлялося, раніше в Національному університеті Києво-Могилянська академія заявили, що Міністерство освіти не надало університету місць державного замовлення на підготовку магістрів за двома напрямками - журналістика та соціальна робота, а також скоротило держзамовлення по ряду інших дисциплін.

У відповідь Міністерство освіти і науки, молоді та спорту звинуватило вуз у заангажованості, пояснивши ситуацію щодо держзамовлення загальним скороченням обсягу державного замовлення по країні.

За матерiалами: Корреспондент
Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...