Людмила Зубко організовує тренінг з інфекційної безпеки для батьків та дітей-школярів Житомира

10.09.2020

 

У суботу, 12 вересня 2020 року у рамках проекту «Альтернатива є – безпечна школа» відбудеться тренінг для батьків та дітей-школярів з організації безпечного навчання в умовах епідемії.

Тренінг організовує ініціаторка проекту «Безпечна школа», підприємиця, засновниця ГО «Житомир, зроби голосніше!» Людмила Зубко. Мета – дати чітку відповідь на питання: як забезпечити безпеку дітей у школах під час навчального процесу та знизити на 90% інфекційні ризики.

У рамках тренінгу батьки та діти отримають практичні рекомендації та навички щодо:

дотримання дітьми необхідних протиепідемічних правил поведінки у школах у період пандемії;

стандартів з інфекційної безпеки у школах;

організації безпечного навчання дітей: комунікація діти-батьки-вчителі

Тренінг проведуть міжнародно-сертифіковані експерти Національної експертної групи з інфекційного контролю NEGIC. Запрошуємо всіх бажаючих батьків та дітей-школярів до участі у тренінгу.

Місце проведення – ЗОШ №36 ім. Я.Домбровського (м.Житомир, вул. Домбровського, 21).

Початок тренінгу – о 12:00 (тривалість біля 2 годин).

Реєстрація на тренінг триває до 18:00 11 вересня 2020 року включно за телефоном: +380975850765 (Юлія).

Звертаємо увагу, що у зв’язку з діючими карантинними обмеженнями щодо проведення масових заходів, кількість учасників тренінгу обмежена. У разі перевищення критичної кількості учасників, організатори залишають за собою право припинити реєстрацію. Просимо поставитись до ситуації з розумінням.

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...