Коростенці безкоштовно можуть вивчити англійську мову

2.03.2016

 

У Коростені в Центрі соціально-психологічної реабілітації населення з 2012 року функціонують безкоштовні гуртки для різновікових категорій населення. В рамках міжнародних програм та проекту «Вчи мову – пізнавай світ» навчають дітей молодшого віку, «Світ без кордонів» – підлітків, «Давайте поспілкуємось англійською!» – дорослих.

Дані проекти створені з метою розширення світогляду про культурні реалії англійського народу та з метою вдосконалення комунікативних умінь та навичок.

Центр співпрацює з благодійною організацією Великобританії «Chernobyl Children’s lifeline», завдяки якій діти мають змогу виїжджати на оздоровлення, приймати гостей з Великобританії вдома, спілкуватися з ровесниками через інтернет. 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Порно
Правоохоронці викрили 36-річного жителя Житомира у збочених діях відносно дітей. Його підозрюють у причетності до виготовлення та розповсюдження в соцмережі фото...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...