Колектив музичного училища ім. В.С.Косенка обиратиме нового керівника

6.11.2018

Житомирська обласна рада 5 листопада оголосила про прийом документів претендентів на посаду директора Житомирського музичного училища ім. В. С. Косенка.

У зв’язку із завершенням терміну дії контракту з нинішнім керівником, у закладі, відповідно до вимог чинного законодавства, 24 січня 2019 року будуть проведені вибори нового директора.

Керівника навчального закладу обиратимуть шляхом таємного голосування терміном на п’ять років. У конкурсі на посаду директора музичного училища можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають повну вищу освіту, стаж педагогічної роботи у закладі вищої освіти не менш як 10 років.

Прийом заяв відбуватиметься протягом двох місяців з дня опублікування оголошення. Документи приймаються за адресою: 10014, м. Житомир, майдан ім. С.П.Корольова, 1, каб. 115; електронна пошта:post@zt.gov.ua. Телефони для довідок: 43-21-44; 43-21-45. 

Як повідомляють на сайті облради, нинішній директор Євгеній Шестаков очолює училище з 2014 року.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Малині хочуть викачати озеро, в якому створено унікальний підводний музей, а подивитися на його експонати з"їжджаються дайвери з усієї України, йдеться у...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...