«Київстар» вчив батьків слідкувати за безпекою дітей в Інтернеті

20.04.2011

 

 Дорослий чи незаконний контент, онлайн-насилля, оприлюднення приватної інформації, короткі номери із платними сервісами, агресивний маркетинг, - це все, на що наражаються діти в Інтернеті.

У рамках соціального проекту житомирським освітянам було презентовано перший в Україні електронний посібник для батьків з безпеки дітей у Мережі «Діти в інтернеті: як навчити дітей безпеці у віртуальному світі».

Як повідомила менеджер із зв’язків з громадськістю Київської філії «Київстар» Наталя Дадівєріна, довідник має гриф міністерства освіти і науки України і сьогодні електронні книги будуть передані всім школам міста.

Електронна версія довідника доступна на сайті www.online-bezpeka.kyivstar.ua, а також у сервісних центрах «Київстар». Наталя Дадівєріна переконана, що незабаром і інші оператори мобільного зв’язку долучаться до подібних проектів.

 

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...