Киянина, якого підозрюють крадіжках з храмів Житомирщини, триматимуть під вартою

7.06.2019

Прокуратура Житомирської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом скоєння жителем Києва крадіжки у Свято-Михайлівській церкві, що в Андрушівському районі.

Наразі особі повідомлено про підозру у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення).

Також, 4.06.2019, за погодженням із процесуальним прокурором, до суду подано клопотання про застосування до підозрюваного запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Ухвалою Корольовського районного суду м. Житомира до підозрюваного  застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою із правом внесення грошової застави у розмірі 153,6 тис грн.

Установлено, що 29-річний житель Києва, не працюючий, за допомогою мережі Інтернет підшукував інформацію про старовинні церкви з метою виявлення та викрадення речей, які мають історичну та антикварну цінність.
 
Дізнавшись, що у селі Андрушівського району є Свято-Михайлівська церква, зловмисник 2.06.2019 приїхав на власному автомобілі із заздалегідь заготовленими слюсарськими інструментами, та, близько 3.00 год, зламавши замки, проник у приміщення, звідки викрав значну кількість речей. 

Грабіжник прихопив не лише вартісні речі, які належали релігійній громаді, зокрема, книгу «Апостол», металевого Хреста із розп’яттям Ісуса Христа, а й особисті речі священника. Із сільської церкви було викрадено матеріальних цінностей на понад 6,5 тис грн. 

Під час досудового розслідування, яке проводить ГУНП в області, здобуто інформацію про можливу причетність підозрюваного до скоєння інших крадіжок у церквах та храмах Житомирської, Чернігівської та Київської областей, яка буде ретельно перевірена.

Додатково: санкцією зазначеної статті за скоєний злочин передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Прес-служба прокуратури Житомирської області 
 
Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...