Голова Житомирської ОДА показав як виглядатимуть облаштовані класи в опорних школах

13.03.2018

"Сучасні класи фізики, хімії, біології, географії та математики облаштовуватимемо в цьому році в опорних школах Житомирщини. За комплексним підходом. Спрямуємо на це 13,5 млн грн, - повідомив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич в соцмережі. -  Не закупили нові мікроскопи й мензурки і поставили їх на старі парти, або ще гірше – забули.

Маємо зробити все, щоб клас і дизайном, і комфортом, і наявністю необхідного обладнання сконцентровував увагу дітей на тому предметі, який вони прийшли вивчати.

Це ще не остаточний варіант – врахуємо пропозиції вчителів та учнів. Зізнаюсь чесно: у свій час і я б із більшим задоволенням відвідував ці предмети, якби у нас були такі класи. Нова Житомирщина – нові підходи".

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...