До дня народження Вікіпедії у Житомирі проведуть зустрічі з написання статей

29.01.2020

 

30 січня українська Вікіпедія святкує 16 років від дня створення першої статті. З цієї нагоди відбудеться Вікімарафон 2020 – масштабна акція з наповнення української Вікіпедії рекордною кількістю нових статей.

У рамках марафону пройдуть дві вікізустрічі у Житомирі, де всі охочі зможуть спробувати себе у написанні статті до Вікіпедії – й отримати пам’ятні сувеніри. Участь у подіях безкоштовна. Єдине побажання організаторів – взяти з собою нотбук або планшет.

На зустрічах розкажуть про те, як створити статтю у Вікіпедії, про основні правила та принципи роботи найбільшої онлайн-енциклопедії.

Вікізустрічі пройдуть:

у четвер 30 січня о 10:00 у Житомирській обласній бібліотеці для юнацтва (вул. Михайла Грушевського, 9);

у п'ятницю 31 січня об 11:00 у Житомирській обласній бібліотеці для дітей (вул. Пушкінська, 36).

Вікімарафон — щорічна акція, ідея якої полягає у тому, щоб запросити всіх охочих написати до української Вікіпедії як мінімум одну статтю і у такий спосіб долучитися до створення і розповсюдження вільних знань. Цього року у рамках Вікімарафону відбудеться понад 40 подій по всій Україні.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...