Деякі житомирські абітурієнти можуть подати документи в паперовій формі

19.07.2016

 

Міністерство освіти і науки України дозволило абітурієнтам  подавати заяви на вступ до вищих навчальних закладів у паперовій формі, якщо у їх документах про раніше здобуту освіту та документах, що посвідчують особу, вказані різні прізвища.

Про це йдеться в офіційному листі Міністерства освіти і науки України керівникам вищих навчальних закладів за підписом Першого заступника Міністра освіти і науки Інни Совсун.

Таке рішення в Міносвіти прийняли у зв’язку з численними зверненнями вступників, у яких черезнеспівпадіння прізвища в документах виникали складнощі з коректним оформленням заяви на вступ до ВНЗ.

“Цьогоріч вперше  вступ на “бакалавра” практично повністю здійснюється он-лайн за допомогою електронної системи. Ми вирішили підтримати абітурієнтів, у яких у зв’язку з різними життєвими обставинами вказані різні прізвища у документах, та дозволити їм подавати заяви в паперовій формі. Це рішення було прийнято, оскільки електронна система не містить даних про осіб, що змінили прізвища,  тому ми не можемо співвіднести цю інформацію з документами”, – пояснює Інна Совсун.

Нагадуємо, що в МОН діє консультативна телефонна лінія. Якщо абітурієнт зіткнувся з труднощами при поданні електронних заяв на вступ, він можете звернутися за допомогою за тел.: (044)-481-32-15, 068-951-25-13. Для дзвінків з території Криму та тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей: 050-550-54-11; 0 800 504 425.Консультативні телефонні лінії працюють протягом вступної кампанії в робочі дні з 9:00 до 18:00.

Читайте також: Вступна кампанія-2016: ЖВІ ім. С.Корольова.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...