Через захворюваність на кір у двох навчальних закладах Житомирщини оголосили карантин

16.04.2019

 Із сьогоднішнього дня, 16 квітня, на Житомирщині через випадки захворювання на кір призупинили навчання у двох закладах – Олевській гімназії та Дашицькій ЗОШ I-II ст. у Хорошівському районі.


Про це повідомили в управлінні освіти і науки ОДА.

За словами начальника управління Лариси Шевчук, через випадки захворювання на кір серед дітей у 2 районах прийняли рішення про тимчасове призупинення навчального процесу.

«Після позачергових засідань місцевих комісій з питань ТЕБ та НС, які пройшли 15 квітня, тимчасово зупиняється навчальний процес в Олевській гімназії та Дашицькій ЗОШ I-II ст. Хорошівського району. Навчання через випадки захворювання на кір призупинено в Олевському районі із 16 по 26 квітня, а в Хорошівському – до 22 квітня», – зазначила Лариса Шевчук.

 
Як повідомили в ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України», спалах кору виявили в Дашицькій ЗОШ – 6 дітей звернулись до лікарні, де підтвердили діагноз. В Олевській гімназії виявили 4 випадки захворювання, серед них один – у вчителя навчального закладу.

За інформацією Олевської ОТГ, упродовж 2 тижнів карантину фахівці проводитимуть роз’яснювальну роботу серед педагогічного колективу та батьків щодо необхідності проведення заходів профілактики, попередження виникнення та розповсюдження захворюваності на кір.

Загалом з початку року у Житомирській області зареєстрували 1247 випадків захворювання на кір, з яких 632 – у дітей, ще 615 – у дорослих. За цей час зафіксували 12 спалахів кору, зазвичай в організованих колективах, з яких 2 – у Хорошівському районі.

Заввідділом епіднагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» Тетяна Лутай наголошує, що лише вакцинація є єдиним способом вберегтись від кору. І лише дві дози вакцини проти кору захищають від захворювання та ускладнень.

Нагадаємо, що на Житомирщині запас вакцини проти кору становить майже 31 тис. доз.

 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У День пам’яті та примирення житомиряни зібралися біля Монументу Слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм пройшов   8...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...