Через проведення Євро-2012 навчальний рік закінчиться 25 травня

15.07.2011

 

Навчальний рік 2011/2012 усі освітні заклади країни розпочнуть 1 вересня і закінчать 25 травня, у зв'язку з проведенням Євро-2012.

Про це йдеться в розпорядженні Кабінету міністрів України Про деякі питання завершення 2011/2012 навчального року у зв'язку з проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу від 13 липня.

Як повідомили в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту, на цей крок українська влада пішла з метою створення умов для організації завершення навчального року та підготовки до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу.

"Центральним, місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, у віданні яких перебувають навчальні заклади, рекомендовано завершити до 25 травня 2012 заняття у навчальних закладах незалежно від їх типу та форм власності", - йдеться в повідомленні.

Крім того, Українському центру оцінювання якості освіти доручено до 7 червня 2012 завершити проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Згідно з розпорядженням, Міносвіти необхідно передбачити при розробці проекту Умов прийому до вищих навчальних закладів України на 2012 рік початок вступної кампанії з 2 липня 2012 року.

Нагадаємо, 5 червня стало відомо, що у зв'язку з проведенням в наступному році в Україні Євро-2012, навчальний рік у ВНЗ скоротиться.
 
За матеріалами: Корреспондент
Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Порно
Правоохоронці викрили 36-річного жителя Житомира у збочених діях відносно дітей. Його підозрюють у причетності до виготовлення та розповсюдження в соцмережі фото...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...