Бібліотекарів громад Житомирщини навчали стратегічного планування

26.07.2019

Бібліотекарі громад спільно із фахівцями Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України та Житомирської обласної бібліотеки ім. О. Ольжича навчались стратегічного планування на семінарі «Стратегічне планування, як інструмент успішного розвитку бібліотек».

«Бібліотека – це не лише приміщення для читання, це освітньо-культурно-інформаційний простір для проведення заходів, кампаній, творчих студій, відеолекторій. В умовах децентралізації бібліотека має бути провідною соціально-комунікативною структурою об’єднаної громади. Тому Житомирський Центр допомагає формувати команди фахівців, які будуть генерувати та успішно втілювати ідеї розвитку бібліотек», - вважає Сергій Романович, радник з децентралізації Житомирського Центру.

Для учасників семінару експерти підготували низку теоретичних та практичних занять, а також презентацію напрацювань у групах. Зокрема Олена Люблянська та Галина Козаченко розповіли бібліотекарям про стратегічне управління, основи стратегічного планування, етапи розробки стратегічного плану та провели SWOT-аналіз.

«Стратегія дозволяє нам подивитись на бібліотеку очима читача та побачити переваги та недоліки зовсім в іншому світлі. Тому розробка таких програмних документів дозволяє активізувати розвиток закладу та колективу», - наголошує Олена Люблянська, директор Житомирської обласної бібліотеки для юнацтва.

У другій половині семінару бібліотекарі поділились по групах та працювали над розробкою цілей та пріоритетних напрямків розвитку закладів. Після двох годин практичної роботи команди презентували напрацювання.

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...