Бібліотекарів громад Житомирщини навчали стратегічного планування

26.07.2019

Бібліотекарі громад спільно із фахівцями Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України та Житомирської обласної бібліотеки ім. О. Ольжича навчались стратегічного планування на семінарі «Стратегічне планування, як інструмент успішного розвитку бібліотек».

«Бібліотека – це не лише приміщення для читання, це освітньо-культурно-інформаційний простір для проведення заходів, кампаній, творчих студій, відеолекторій. В умовах децентралізації бібліотека має бути провідною соціально-комунікативною структурою об’єднаної громади. Тому Житомирський Центр допомагає формувати команди фахівців, які будуть генерувати та успішно втілювати ідеї розвитку бібліотек», - вважає Сергій Романович, радник з децентралізації Житомирського Центру.

Для учасників семінару експерти підготували низку теоретичних та практичних занять, а також презентацію напрацювань у групах. Зокрема Олена Люблянська та Галина Козаченко розповіли бібліотекарям про стратегічне управління, основи стратегічного планування, етапи розробки стратегічного плану та провели SWOT-аналіз.

«Стратегія дозволяє нам подивитись на бібліотеку очима читача та побачити переваги та недоліки зовсім в іншому світлі. Тому розробка таких програмних документів дозволяє активізувати розвиток закладу та колективу», - наголошує Олена Люблянська, директор Житомирської обласної бібліотеки для юнацтва.

У другій половині семінару бібліотекарі поділились по групах та працювали над розробкою цілей та пріоритетних напрямків розвитку закладів. Після двох годин практичної роботи команди презентували напрацювання.

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...