Агроекологічний університет у Житомирі перейменували на Поліський

4.03.2020

 

Житомирський національний агроекологічний університет відтепер має нову назву – Поліський національний університет.

Наказ про перейменування був підписаний міністеркою освіти і науки Ганна Новосад вчора, 3 березня 2020 року.

За інформацією університету, роботу щодо перейменування ЖНАЕУ розпочали восени 2018 року. Ще тоді у Міністерство були направлені звернення трудового колективу і   конференції студентського самоврядування.

Стара назва університету, йшлося у зверненнях, не зовсім актуальна, адже з 27 спеціальностей лише 26% – аграрні. Фактично ЖНАЕУ вже давно вийшов за межі суто аграрного закладу і назва даваладещо звужене уявлення про університет.

Протягом останнього часу ткт з’явився сучасний комп’ютерний центр та інформаційний центр ЄС, відкрили інжинірингову школу, лабораторію робототехніки і штучного інтелекту, сучасний освітньо-науковий простір «Екоцентр», центр енергоефективності громад, регіональний космічний центр «Полісся», ін.

Нагадаємо, весною 2019 року перейменували Житомирський державний технологічний університет на державний університет «Житомирська політехніка».

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...