23 команди зі шкіл Баранівського району долучились до військово-патріотичної гри «Сокіл»

12.06.2019

Вже традиційно команди навчальних закладів Житомирщини змагаються у різних етапах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

11 червня районний етап змагань урочисто відкрили у Баранівському районі.

За інформацією РДА, участь у військово-патріотичному вишколі «Сокіл» («Джура») беруть 23 команди із різних шкіл району. 10 червня відбулось таборування близько 200 учнів із обов’язковими атрибутами роїв – хоругвою, емблемою, назвою, біля яких організоване чергування.

Загалом учні змагатимуть у різних конкурсах – строю і маршової пісні, інтелектуальних іграх, творчо-мистецькій діяльності. А також здобуватимуть практичні навички у туристично-спортивній смузі перешкод, стрільбі з пневматичної зброї, таборуванні, наданні першої долікарської допомоги.

Вишкіл у Баранівському районі проходитиме до 14 червня, за підсумками конкурсів і змагань визначать переможців національно-патріотичної гри.

Обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») пройде після того, як в усіх районах проведуть вишкіл.


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...