Житомирян навчать давати друге життя старим речам

20.09.2016

 

 

25 вересня з 15:00 до 16:30, в рамках реалізації урбаністично-культурного заходу «Майстерня міста», студенти та співробітники гірничо-екологічного факультету ЖДТУ презентують проект «Друге життя старих речей».

На майданчику біля кінотеатру «Жовтень» організатори проекту проведуть майстер класи, на яких покажуть як можна використати старі не потрібні Вам речі для створення іграшок, новорічних прикрас, елементів декору.

Після цього для всіх зацікавлених буде проведено семінар-дискусію на тему сортування відходів «Чисте місто». Учасники семінару та всі бажаючі зможуть прийняти участь у соціологічному дослідженні, метою якого є виявлення зацікавленості жителів міста у запровадження системи роздільного збору побутового сміття.

Серед учасників опитування будуть розіграні USB-флешки та моноподи для селфі!


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...