Житомиряни та гості міста вже можуть купувати квитки на концерти онлайн!

26.04.2019

А ви вже знаєте про новий сервіс для покупки квитків, котрий зарекомендував себе серед користувачів як самий зручний та простий в користуванні? Якщо ні, то ми розкажемо більш детально про нього. https://ticketsbox.com/ – це квитковий оператор, за допомогою котрого можна за декілька хвилин купити квиток в онлайн режимі.
 
Що потрібно для покупки квитків на https://ticketsbox.com/?
• Вам достатньо мати любий гаджет, це можу бути комп’ютер, чи телефон, а також підключення до інтернету.
• Оплата квитка здійснюється за допомогою банківської карти, тому її також треба мати.
• Куплений електронний квиток після оплати буде надіслано на вказану електронну пошту. Потім для зручності його можна роздрукувати.
 
Як обрати концерт, шоу, футбольний матч чи спектакль?
Разом з TicketsBox зробити це дуже просто, адже сервіс враховує всі ваші вимоги – від міста, дати до жанру, виконавця та ін.. Отож, переходьте за посиланням https://ticketsbox.com/concert/, обирайте той концерт, що найбільше вам сподобався, або декілька, вказуйте місця в залі та купуйте квитки.
 
Як бачите тепер не потрібно ходити до каси концертного залу, шукати організаторів виступу. За допомогою сервісу TicketsBox можна купити квиток, сидячи в кав’ярні за чашкою кави або прямо на робочому місці. Робіть своє життя яскравішим, додаючи в нього більше фарб разом з одним із найкращих білетних сервісів країни. Заходь на сайт швидше та знайомся з найактуальнішою афішею Житомира.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...