Житомиряни продовжують вечорами збиратися на євромайдан і дивляться фільми про права людей

10.12.2013

 

На майдані Корольова 10 грудня  зібралося півтори сотні житомирян, які традиційно приходять таким чином  підтримувати мітингувальників зі столичного євромайдану і виступають за відставку чинного уряду.

Спочатку люди виконали державний гімн, а потім почалися виступи активістів та учасників.

До людей звернувся громадський активіст Дмитро Ткачук, який повернувся з Києва, запевнивши, що там не все так страшно як показують у новинах.

Також він відзначив, що нині "Беркут" та війська відтіснили барикади і людей, а щоб надалі утримувати територію та позицію, необхідно більше мітингувальників.

До натовпу не застосовують силу, якщо він чисельний. Ткачук попросив людей не боятися виходити чи їхати на євромайдан, адже нині увага всього світу прикута до ситуації в Україні і навряд чи хто наважиться давати команду остаточно будь-якими методами знищувати мирний мітинг.

Житомирський краєзнавець Георгій Мокрицький так само під час свого звернення відзначив, що люди повинні єднатися і показати, що українці вже зараз європейський народ зі своєю культурою й історією. Незалежно від того чи буде підписана угода, а вона буде підписана впевнений  він, Україна - це вже частина Європи і ніхто не може завадити цьому.

Після коротких промов учасникам житомирського майдану запропонували переглянути документальний фільм про вибори в Білорусі та події, які відбулися після них. Власне, це фрагмент тієї програми фестивалю документального кіно, який стартував у Житомирі в кінотеатрі "Україна" 10 грудня.

Саме на цей фестиваль, за словами організатора керівника молодіжної організації "Сучасний формат", студентів не пустили керівники вузів, відзначаючи, що їм не бажано дивитися стрічки про права людей.

Юлія ДЕМУСЬ


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...