Житомиряни долучились до здачі крові у день всіх закоханих

14.02.2017

 

14 лютого у день всіх закоханих Житомирський обласний центр крові провів акцію «Здай кров-подаруй любов!». Дійство відбулось з ініціативи ВМГО «Асоціації молодих донорів України» та Житомирського осередку ДонорUA. Подія приурочена до Міжнародного Дня Онкохворої дитини, що датується 15 лютого.

В цей день кожен бажаючий мав змогу долучитися до акції, та здати кров на благодійність, або ж стати донором для хворої людини. Важливими умовами для здачі крові є здоровий спосіб життя, відсутність шкідливих звичок. В день донації обмеження легким сніданком.

Дотримуватись цих правил просто, пам’ятаючи, що це не зашкодить вашому здоров’ю, а натомість принесе користь десяткам і сотням людей.

«Сьогоднішня акція спрямована полегшати життя онкохворим дітям. Усі виручені кошти з продажі різноманітних суверенів будуть передані у фонд «Таблеточки» на купівлю одягу, іграшок та медичних препаратів. Наші спонсори організували привабливі умови для донорів акції, а саме: романтичну фотосесію, солодощі, квитки до кіно, театру та на ковзанку. З метою долучення молоді у соціальних мережах, запустили флешмоб суть якого сфотографуватися з елементом червоного, викласти фото та додати хештег #червоне_то_любов. Минулого року таку акцію підтримало більше ніж 60 людей, тому ми чекаємо, що цього разу кількість донорів збільшиться» – розповів один із волонтерів центру.

Поділитися враженнями від процедури погодився учасник донорського руху Андрій.

– З якою метою ви здаєте кров?

– Я вважаю, що кожна людина за своє життя має це зробити. Особисто я підтримую подібну акцію в третє. Впевненій у тому, що полегшу хворобу дітей. Тому закликаю всіх до різного роду благодійності.
Донор – це не професія і не робота, це дарунок крові щоб допомогти іншим. Донори крові дарують найцінніше з того, що мають.

Частинку свого серця у День Святого Валентина віддали і житомиряни.

Олійник Анастасія, Мелень Юлія


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...