Житомирянам пропонують вносити свої ідеї щодо святкування Дня Соборності України

4.01.2016

 

22 січня 2016 року з нагоди 97-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки відзначатиметься День Соборності України.

З метою належного відзначення у цьому році Дня Соборності України, подальшої консолідації суспільства навколо ідеї єдності держави, виховання у громадян патріотизму та гордості за героїчне минуле та сьогодення Українського народу Президент України Петро Порошенко підписав Указ №731/2015 «Про відзначення у 2016 році Дня Соборності України».

Відповідно до Указу в усіх областях забезпечується максимальне сприяння реалізації ініціатив громадськості, зокрема молодіжних організацій, спрямованих на розвиток міжрегіональних культурних обмінів, проведення тематичних просвітницьких, виховних, культурно-мистецьких, спортивних та інших заходів патріотичного змісту.

Тому жителів області запрошують до співпраці. Свої пропозиції щодо відзначення на Житомирщині Дня Соборності України у 2016 році можна надсилати на електронну пошту dep_info@ukr.net із зазначенням у темі «День Соборності». 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...