Житомирводоканал знову замовив рекламні ролики на 300 тис. грн

15.12.2020

 

На 300 тис. грн знову замовив рекламно-інформаційні послуги КП "Житомирводоканал".

Відповідні оголошення про закупівлі на 130 тис. грн та 170 тис. грн опубліковані на Рrozorro.

У березні Водоканал вже оголошував закупівлю таких же послуг на 232 тис. грн, проте через розголос у ЗМІ та втручання депутатів торги відмінили.

За 130 тис. грн Водоканал хоче виготовити 18 аудіороликів по 30 секунд, кожен із яких має вийти в середньому по 75 разів на чотирьох радіостанціях. Загалом – 5400 виходів на рік.

За 170 тис. грн Житомирводоканал планує виготовити 12 відеосюжетів до трьох хвилин для інтернет-ЗМІ та 5 відеосюжетів до 30 секунд для трансляції на відеобордах.

Відеосюжети мають виходити за участю директора КП “Житомирводоканал”, інших працівників водоканалу, про заходи, події, що стосуються надання водопровідно-каналізаційних послуг з подальшою трансляцією їх на інтернет-ресурсах та відеобордах Житомира.

У серпні 2020 Водоканал закупив квадрокоптер DJI Mavic Air 2 Fly More за 34,6 тис. грн.

Нагадаємо, минулого разу КП "Житомирводоканал" прописав тендерні вимоги із порушеннями: конкретно під одного учасника. Тоді торги відмінили "в зв'язку з необхідністю коригування кількості предмету закупівлі".

Читайте також: У Житомирі через підвищення тарифу на електроенергію може здорожчати вода

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...