Житомирводоканал залишить без води виправну колонію

30.08.2011

 

Сьогодні працівники водоканалу за борги відключатимуть від води Житомирську виправну колонію №4, а також боржників, які проживають у будинках  № 263, 263-а, 263-б, 267/1 по вул.Максютова  та провулку  Максютова, 3-6, повідомили в прес-службі водоканалу.

30 серпня аварійними службами підприємства проводитимуться роботи по ліквідації поривів та витоків води з водогінних  мереж за адресами: вул. Мала Бердичівська,16, вул. Адмірала Щасного, 3, Івана Гонти, 91, Черняхівського, 106.

Крім того, працівники підприємства продовжують  роботи по  підключенню водопровідно-каналізаційних мереж до пункту доочистки води по бульвару Польському,8 та плановій перекладці  зношеної ділянки мережі у Північно-західному районі міста. У зв’язку з ремонтними роботами, які проводить  КВЖРЕП-13,  буде припинено водпостачання в житловому будинку по проїзду Тутковського, 12. По закінченні робіт водопостачання буде відновлено.

За добу, що минула,  ліквідовано 45 заторів на каналізаційних мережах, два порива на водогінних мережах, відремонтовано 2 пожежних гідранта, дві засувки та колодязь.
 
Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...