Житомирські тепловики готують місто до зими

5.09.2011

 

КП «Житомиртеплокомуненерго» проводить ряд капітальних та планових ремонтів. Працівники підприємства проводять капітальний ремонт конвективної частини котла по вул. Жуйка, ремонтують тепломережу по пров. Вацьковському та по пров. Тутковського. Також ведуться ремонтні роботи тепломережі обвідної лінії на перетині вулиць Шевченка і Пушкінської і тепломережі по вул. Чехова. По вул.Л.Українки,40 прокладають нові труби з пінополіуретановою ізоляцією. Ці труби мають прослугувати більше 30 років. До того ж, їх зовнішня оболонка – це гідрозахист, що значно зекономить теплову енергію, так як тепло від труб не випромінюється назовні. КП»Житомиртеплокомуненерго» докладає всіх зусиль, щоб якісно та вчасно подати восени тепло нашим мешканцям, йдеться на офіційному сайт підприємства.

 
 
Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП на Соборному
Камерами відеоспостереження зафіксована подія, що сталася 22.09.2020р., о 14:23 на вул. Перемоги, в районі майдану Соборного у Житомирі.
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...