Житомирські правоохоронці готуються до надзвичайних ситуацій під час виборів. ФОТО

20.05.2014

 

У Житомирі відбулися тактико-спеціальні навчання з попередження та протидії пожежам та вибухонебезпечним ситуаціям на виборчих дільницях. До тренувань долучилися і працівники міліції, які безпосередньо забезпечуватимуть охорону громадського порядку у день виборів.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Житомирській області.

У регіоні триває активна фаза підготовки до позачергових виборів Президента України. Сьогодення свідчить, що правоохоронці, які будуть забезпечувати охорону громадського порядку під час виборчого процесу, мають бути готовими до будь-яких позаштатних ситуацій.

Відтак в обласному центрі відбулися тренування за участі вогнеборців і працівників міліції, задіяних на охорону виборчих дільниць. За умовним сценарієм розвитку подій в одному з приміщень окружної виборчої комісії раптом виникає пожежа. Учасники навчань продемонстрували злагодженість дій правоохоронців та рятувальників відповідно до компетенції кожної зі служб.

Також позаштатною ситуацією, відпрацьованою на тренуваннях, стало умовне повідомлення про замінування виборчої дільниці. Тож працівники міліції добросовісно попередили окружну виборчу комісію, вжили заходів щодо евакуації людей і виборчих бюлетенів з приміщення, оточення прилеглої території, а також забезпечили об’їзд транспортом небезпечної ділянки. А експерти-вибухотехніки провели обстеження приміщення та прилеглої до неї території. Коли ж уявна небезпека минула, усі повернулися до штатної роботи.

– Мета цих тренувань – якнайточніше відточити порядок дій працівників міліції під час виникнення усіх можливих ситуацій під час виборчого процесу, - каже начальник управління громадської безпеки УМВС Володимир Мазарчук. – Якщо кожен з правоохоронців буде достеменно знати і чітко виконувати тактичні дії, можливо не допустити та вчасно попередити розвиток виниклих позаштатних ситуацій і надзвичайних подій.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...