Житомирська школа носить ім’я героя

2.09.2011

 

Цього року свято Першого дзвоника для Житомирської загальноосвітньої школи № 7 стало особливим. Підтримуючи ініціативу Житомирської облдержадміністрації Кабінет Міністрів України прийняв рішення присвоїти навчальному закладу ім’я капітана Валерія Бражевського і встановити меморіальну плиту на честь героя.

Сергій Коробцов, голова організації „Солдати Миру”, яка ініціювала клопотання про присвоєння школі імені офіцера-десантника, зазначив: „Це реальний приклад військово-патріотичного виховання молоді, зміцнення відношень між ветеранами та школярами, представниками Українського війська та освітянами. За роки незалежності України це перший приклад присвоєння імені нашого сучасника, бойового офіцера, нашого земляка-миротворця загальноосвітній школі”.
 
Валерій Бражевський після навчання у цій школі  і СПТУ-17 вступив до військового училища, оскільки завжди мріяв бути офіцером-десантником. Загинув командир аеромобільної роти 95 окремої аеромобільної бригади Житомира, капітан Валерій Бражевський 9 січня 2005 року в Іраку, під час виконання службових обов’язків. З нагоди встановлення меморіальної плити на стіні  школи  № 7  1 вересня  відбулись урочисті заходи. 
 
Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.
Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...