Житомирська облрада шукає директорів спортивних комунальних закладів

18.09.2019

Житомирська обласна рада оголосила конкурси на заміщення вакантних посад директорів трьох комунальних закладів спортивного спрямування.

Зокрема, обиратимуть керівників Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з боротьби Житомирської, комунального позашкільного навчального закладу «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамовець» та комунального закладу позашкільної освіти «Житомирська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність».

Наразі ці комунальні заклади очолюють виконувачі обов’язків директорів.

Конкурси оголошено 13 вересня і прийом документів відбуватиметься упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

У конкурсах можуть брати участь  громадяни України, які мають вищу освіту за спеціальністю фізична культура і спорт та ступенем «магістр», стаж роботи за фахом не менше трьох років.

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсах, мають подати у Житомирську обласну раду відповідний пакет документів. 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Синоптики обіцяють у Житомирі сонячний та теплий тиждень. «Перший житомирський» прогулявся  містом із сонцезахисними окулярами, які незабаром вже...