Житомирська облрада шукає директорів спортивних комунальних закладів

18.09.2019

Житомирська обласна рада оголосила конкурси на заміщення вакантних посад директорів трьох комунальних закладів спортивного спрямування.

Зокрема, обиратимуть керівників Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з боротьби Житомирської, комунального позашкільного навчального закладу «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамовець» та комунального закладу позашкільної освіти «Житомирська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність».

Наразі ці комунальні заклади очолюють виконувачі обов’язків директорів.

Конкурси оголошено 13 вересня і прийом документів відбуватиметься упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

У конкурсах можуть брати участь  громадяни України, які мають вищу освіту за спеціальністю фізична культура і спорт та ступенем «магістр», стаж роботи за фахом не менше трьох років.

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсах, мають подати у Житомирську обласну раду відповідний пакет документів. 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...