Житомирська обласна рада оголосила конкурси на посади керівників комунальних закладів

11.07.2019

Житомирська обласна рада 9 липня оголосила конкурси на заміщення вакантних посад директорів чотирьох комунальних закладів.

Зокрема, обиратимуть керівників комунального підприємства «Фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав», комунальних установ «Житомирський обласний центр народної творчості» та «Житомирський обласний туристичний інформаційний центр», а також «Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з хокею на траві».

У конкурсі на посади керівників закладів культурного спрямування можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

У конкурсі на посаду директора спортивного закладу можуть брати участь  громадяни України, які мають вищу освіту за спеціальністю фізична культура і спорт та ступенем «магістр», стаж роботи за фахом не менш як три роки.

Особи, які відповідають зазначеним вимогам і бажають брати участь у конкурсах, упродовж 30 днів з дня опублікування оголошення про конкурс, а саме з 9 липня, мають подати у Житомирську обласну  раду відповідний пакет документів.

Терміни проведення конкурсу - не пізніше 2-х місяців з дня опублікування  оголошення про конкурс.

З детальною інформацією про конкурси можна ознайомитись за посиланням.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...