Житомир отримує другу партію білоруських тролейбусів

6.08.2020

 

Житомир отримує другу партію тролейбусів білоруського виробництва. Перші 2 з 11 – вже у місті. Решта надійдуть до 19 серпня. До кінця року будуть наступні поставки.

Про це повідомив заступник начальника КП ЖТТУ Максим Манухін:

"6 серпня у КП ЖТТУ розпочалася поставка другої партії нових тролейбусів, яка триватиме до 19 серпня. Сьогодні комунальне підприємство приймає перші 2 із 11 тролейбусів чергової партії".

Після обкатки вони вийдуть на міські маршрути.

Тролейбуси мають пандус, автономний хід на випадок об'їзду аварійних ділянок, зарядку USB для гаджетів, електронну інформаційну систему, кондиціонування в салоні тролейбуса та кабіні водія.

Закупили тролейбуси для Житомира у рамках кредитних коштів ЄБРР. До кінця 2020 року Житомир має отримати загалом 50 тролейбусів білоруської компанії "Белкоммунмаш".

Нагадаємо, перша партія тролейбусів (5 од.) надійшла до Житомира упродовж червня-липня .Їх випустили на маршрути №2, 3, 1-А, 1-Б. 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП на Соборному
Камерами відеоспостереження зафіксована подія, що сталася 22.09.2020р., о 14:23 на вул. Перемоги, в районі майдану Соборного у Житомирі.
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...