Житомир отримав понад 1 млн. грн. на ремонт ліфтів

2.09.2011

 

Житомир отримав додатково з державного бюджету 1 мільйон 69 тисяч гривень на капітальний ремонт ліфтів. Про це повідомив під час виїзного засідання штабу з питань підготовки господарства міста до зими міський голова Володимир Дебой:

«Кажуть – немає коштів. А коштів немає в тих, хто не працює, щоб їх отримати. Ми зробили технічну експертизу, провели на законному рівні всі документи і показали державі, що нам потрібні кошти. Ті, хто не встиг їх освоїти в регіонах, нам їх держава перерозподілила, і ми сьогодні отримали 1 мільйон 69 тисяч на капітальний ремонт ліфтів. Це ті троси, електродвигуни, направляючі, це безпека і життя людей. І саме їх ми замінимо, а це з десяток ліфтів, які першочергово потребують ремонту».

З початку року на ремонт ліфтів з міського бюджету було використано в п’ять разів менше коштів, аніж нині виділено державою - лише 200 тисяч гривень. Цифра обрахована, виходячи з фінансових можливостей місцевого кошика, зазначили в міській раді.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...