Житомир отримав понад 1 млн. грн. на ремонт ліфтів

2.09.2011

 

Житомир отримав додатково з державного бюджету 1 мільйон 69 тисяч гривень на капітальний ремонт ліфтів. Про це повідомив під час виїзного засідання штабу з питань підготовки господарства міста до зими міський голова Володимир Дебой:

«Кажуть – немає коштів. А коштів немає в тих, хто не працює, щоб їх отримати. Ми зробили технічну експертизу, провели на законному рівні всі документи і показали державі, що нам потрібні кошти. Ті, хто не встиг їх освоїти в регіонах, нам їх держава перерозподілила, і ми сьогодні отримали 1 мільйон 69 тисяч на капітальний ремонт ліфтів. Це ті троси, електродвигуни, направляючі, це безпека і життя людей. І саме їх ми замінимо, а це з десяток ліфтів, які першочергово потребують ремонту».

З початку року на ремонт ліфтів з міського бюджету було використано в п’ять разів менше коштів, аніж нині виділено державою - лише 200 тисяч гривень. Цифра обрахована, виходячи з фінансових можливостей місцевого кошика, зазначили в міській раді.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Равлики
 Равлики – давно вже популярний делікатес для гурманів, мастхев у корейській косметиці, потужний афродизіак, джерело білків, омега-3 кислоти, вітамінів А, Е, В1,...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...