ЖДУ ім.І.Франка посилив свої позиції у рейтингу Webometrics

17.02.2014

 

 

Днями одна із найавторитетніших світових експертних груп Webometrics опублікувала рейтинги вищих навчальних закладів станом на січень 2014 року.

Серед 313 вузів України, що увійшли до рейтингу, Житомирський державний університет імені Івана Франка зайняв 32 місце і перше серед житомирських.

У загальносвітовому ж рейтинг-листі Webometrics, який містить понад двадцять тисяч університетів світу, ЖДУ імені Івана Франка перемістився з 9050 на 5300 місце. Порівняно із рейтингом липня місяця минулого року ЖДУ імені Івана Франка піднявся у загальносвітовому рейтингу вузів аж на 3750 позицій. При цьому університет випередив Донецький національний університет, який зайняв 34 у загальноукраїнському та 5587 позицію у загальносвітовому рейтингу, Івана-Франківський національний університет нафти і газу – 36 та 5951 місця у списку, Одеський національний політехнічний університет – 43 та 4519 позиція в рейтинг-листі, Київську національну академію внутрішніх справ – 48 і 7145 сходинка рейтингу.

Про це повідомляє прес-центр ЖДУ ім.І.Франка.

Щодо інших житомирських вузів, то Житомирський державний технологічний університет у названому рейтингу займає 64 місце (8105 - в загальносвітовому), Житомирський національний агроекологічний університет – 196 у загальноукраїнському списку (14358 - світовому), а Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова національного авіаційного університету – 239 місце у рейтингу вітчизняних вузів (16628 загальносвітова позиція списку).

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Малині хочуть викачати озеро, в якому створено унікальний підводний музей, а подивитися на його експонати з"їжджаються дайвери з усієї України, йдеться у...
 «Найкраща реклама нашій ягоді – це моя донька, яка їсть її з 11 місяців», - каже киянин Ярослав Мовчун. Вже кілька років у Брусилівському районі на...