За три місяці житомирське ТТУ випустить на лінію два відремонтованих тролейбуси

19.09.2013

 

Поки депутати обласної ради вирішують долю мільйонів, які планують виділити з обласного бюджету на потреби ТТУ, на підприємстві вланими силами до кінця року хочуть зробити капітальний ремонт двох тролейбусів та запустити їх на лінію.

«У цьому році ми зібрали по 1 тролейбусу до першого травня та до Дня міста. Зараз працюємо ще над двома. Такі капітально відремонтовані тролейбуси зможуть працювати як мінімум 5 років без додаткових ремонтів. Тут все залежить від кузова», – сказав заступник директора ТТУ  Олег Таможський.

Загалом на базі ТТУ нині нараховується 37 одиниць техніки, які після капітального ремонту змогли б відновити свою роботу. 

Міський голова Володимир Дебой під час засідання виконавчого комітету подякував колективу підприємства за роботу: «За 2,5 роки працівники ТТУ відновили «з нуля» 4 тролейбуси. До кінця року планують капітально відремонтувати ще 2. Я дякую колективу за ту роботу, яку ви здійснюєте в частині відновлення техніки. Я готовий і надалі допомагати та конструктивно співпрацювати».

 

Водночас, капітальний ремонт одного тролейбуса коштує близько 200 тисяч гривень із гарантією роботи до 10 років, а новий  - більше двох мільйонів.

 

Нагадаємо, у 2013 році на ремонт рухомого складу із міського бюджету спрямовано понад 3,5 млн.грн. За 2,5 роки на підтримку ТТУ із міського бюджету  надійшло понад 45 млн.грн,-  повідомляє прес-служба міськради.

 

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...