За тиждень на Житомирщині на грип та ГРВІ захворіло понад 5800 осіб

5.11.2018

 

Обласним лабораторним центром здійснюється щотижневий моніторинг за станом захворюваності населення на грип/ГРВІ.

Захворюваність гострими респіраторними вірусними інфекціями та грипом на 44 тижні в порівнянні з попереднім знизилась на 19%.

Зареєстровано 5844 випадки.

Показник 470,8 на 100 тисяч населення на 20% нижчий за епідемічний поріг. Тобто захворюваність не перевищує середній багаторічний фоновий рівень.

Серед захворілих 70% становлять діти до 18 років. До лікувально-профілактичних закладів госпіталізовано 216 осіб. Вірусологічний моніторинг свідчить про відсутність поки що циркуляції збудників грипу серед населення області.

В інших регіонах України лабораторного підтвердження наявності вірусів грипу також немає.

Найкращим способом захисту є щорічне щеплення від грипу. Вакцинація дозволяє зменшити ризик захворіти на грип та убезпечити від серйозних ускладнень, госпіталізації та смерті. Але в нашій області лише 180 осіб щепилися від грипу, в тому числі працівники обласного лабораторного центру та його територіальних підрозділів.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...