За підтримку ідеї рівних прав та можливостей житомиряни можуть отримати екоторбу

26.11.2019

 Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. Домашнє насилля  –  не  сімейна справа, а соціальна проблема. 25 листопада, у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, стартувала інформаційна кампанія «Паритетні цінності», яка проходить у рамках проєкту «Житомирська міська ОТГ – територія рівних можливостей», що впроваджується ГО «Паритет» спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту в рамках конкурсу грантів Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

У  холі міської ради відкрилася інтерактивна  тематична  фотозона.   Організатори акції зазначають, що цінності, представлені на дереві фотозони, необхідно впроваджувати в особисте та професійне життя, адже вони дають можливість повноцінної самореалізації особистості, виключають будь-які прояви насильства та дискримінації.

 «Цінності – це те, що нас об’єднує, навколо чого варто гуртуватися. Це справедливість, повага, відповідальність, самореалізація, недискримінація, вільний вибір та ін. Кожна людина може обрати на дереві цінностей саме ті, які вони впроваджують у своє життя і вважають  важливими, зробити фото з ними», - говорить Наталія Тарасенко, голова Ради ЖОМГО «Паритет»

Структурні  підрозділи, які займаються протидією домашньому насильству, наголошують: дана проблема  в основному не виноситься за межі сімейної інституції.

Заступник міського голови Марія  Місюрова вважає: про насильство як соціальну проблему слід говорити, а органи місцевого самоврядування, правоохоронні органи та громадський сектор мають об’єднуватися заради того, щоб люди, які стикнулися з даною проблемою, могли  її подолати.

 Важливі заходи з  попередження і подолання насильства в сім’ї проводяться  в Україні щорічно з 25 листопада по 10 грудня в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Інформаційна кампанія триватиме у холі Житомирської міської ради до 10 грудня 2019р. Усім бажаючим долучитися до акції, хто підтримує ідею рівних прав та можливостей, запропоновано створити своє дерево цінностей із переліку, що міститься поряд, зробити фото біля тематичної фотозони, запостити його у Facebook/Instagram з хештегами #Будь_на_рівних_Житомир, #Паритет_у_Житомирі та отримати подарунок у 108 кабінеті – тематичну екоторбу зі слоганом «Будь на рівних».

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...