З середини жовтня житомирських хлопців почнуть відправляти до армії

19.09.2013

 

Триває перевірка стану здоров'я потенційних строковиків військової служби осіннього призову.

Про попередні результати роботи медичних комісій в Житомирі доповів на виконкомі Житомирської міськради міський військовий комісар Андрій Матвієць, повідомляє "Житомирська хвиля".

"У ході медичної комісії призовників осені 2013 пройшло близько 800 чоловік, придатних до служби – 110, виявили бажання служити в армії – всього 30".

За планом цієї осені на строкову службу мають піти майже 400 юнаків. 150 з них служитимуть у внутрішніх військах, 35 – у Державній спеціальній службі транспорту. Інші рекрути з Житомирщини будуть проходити службу у Збройних силах України.

Перша відправка безпосередньо до військових частин запланована на середину жовтня. До речі, цей призов є останнім саме до Збройних сил України, вже з наступного року це має бути лише служба за контрактом.

За результатами проведення в Житомирі приписки юнаків 1996 року народження, всього в місті приписано 1915 юнаків, 1056 були визнані придатні до військової служби.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...