Яскравий дизайн і публічний простір – як зміниться ДЮСШ «Авангард». ПРОЕКТ

19.04.2019

Яскравий дизайн і публічний простір, кольорові фасади та новий благоустрій, – це та багато іншого передбачає проект реконструкції ДЮСШ «Авангард».

Як виглядатиме «Авангард» – показали в департаменті регіонального розвитку ОДА. 17 квітня вже оголосили тендер на реконструкцію закладу. Очікувана вартість робіт складає понад 13 млн грн.

«17 квітня ми оголосили тендер на проведення капітального ремонту спортивної школи «Авангард». Пропозиції прийматимуться до 3 травня, а 6 травня розпочнеться аукціон. Очікувана вартість проекту 13 млн 560 тис. грн за рахунок коштів ДФРР у співфінансуванні із обласним бюджетом», – розповів директор департаменту регіонального розвитку ОДА Євген Кульчицький.

У рамках проекту передбачається:

• провести загально-будівельні роботи;

• модернізувати інженерні мережі;

• облаштувати внутрішні приміщення;

• оздобити фасади та внутрішні приміщення;

• благоустрій території;

• створити публічний простір.

Реалізувати проект планують до кінця 2019 року. Житомирська дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» входить у десятку кращих спортивних шкіл України і це пов’язано із високими спортивними результатами, які показують вихованці школи на різноманітних чемпіонатах як України, так і світу.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...