Як обрати диски на колеса автомобіля?

15.05.2019

Для багатьох власний автомобіль - це не просто засіб пересування, а річ, котра потребує не менше турботи і піклування аніж кохана людина. Машина, за якою гарно доглядають, може слугувати набагато довше. Якщо вчасно її відправляти на технічний огляд та перевіряти її механічний стан, то можна запобігти появі серйозних технічних проблем. Але окрім технічного стану, для будь-якого автомобіля важливо те, який естетичний вигляд він має. Якщо десь зіпсувалась фарба на поверхні чи у корпусі погнувся метал, такі дефекти краще виправляти. Вигляд авто може так само багато сказати про свого власника, як і його зовнішність. Тому догляду за своїм залізним другом також варто приділяти достатньо уваги.

Одним із важливих елементів зовнішнього вигляду автомобіля є його диски на колеса. Їх діаметр та оформлення також багато чого можуть сказати про власника авто. На сайті https://avtodiski.net.ua/ua можна обрати чудові диски для своєї машини. Одними із популярних серед автолюбителів є титанові диски. Але, не кожним колесам підійдуть будь-які диски. Вони також мають свою певну класифікацію за різними параметрами.

Як обрати диски на колеса?

На кожному диску є певне маркування, котре описую головні його параметри. У інструкції до автомобіля також чудово розписані параметри, котрим мають відповідати диски на колесах. Ось які позначки можна зустріти на дику:

1. D.
2. B.
3. ET.
4. PCD.
5. HUMP.
6. Dia.

Позначка "D" - це діаметр кільцевої частини диску, на котру припадає опора автомобільної шини. Інша назва такого параметру - це посадковий діаметр.

Для параметра "B" основні одинці виміру дюйми. Він позначає відстань між внутрішніми поверхнями бортових закраїн колеса. Від такого параметру залежить можлива ширина для профілю шин, котрі будуть встановлюватись. Максимально можливе відхилення допустиме в межах 0,5-1 дюйма. Для низько профільних шин такого відхилення не повинно бути.

Параметр "ET" вимірюється в міліметрах. Він визначає глибину втоплення диску в арку автомобіля. Це відстань від площини диска, яка прилягає до площини, яка проходить вісь середини ширини закрайок диску. Такий параметр ще називають "вильотом диску".

Параметр "PCD" вимірюється в шт./мм і позначаю кількість отворів для закріплення/діаметр окружності центрів отворів.

Параметр "HUMP" позначає відстань між кільцевими виступами, котрі використовують для додаткової фіксації бортів безкамерних шин.

Параметр "Dia" - це діаметр центрального отвору.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...