У жовтні відкриють першу сучасну медіатеку у Хорошівському районі

12.10.2017

 

Шкільна бібліотека у Хорошівській гімназії вже майже переобладнана і у жовтні відбудеться відкриття першої сучасної медіатеки у районі. Завершуються роботи з реконструкції приміщень під медіатеки у Гришківецькій та Романівській гімназіях.

 

Про це повідомляє управління освіти і науки Житомирської області.

 

«Облаштування сучасної медіатеки Хорошівської гімназії на стадії завершення – вже виконані всі електромонтажні та оздоблювальні роботи, встановлені меблі. Наразі завершуються роботи з реконструкції приміщень під медіатеки в Гришківецькій та Романівській гімназіях. На стадії розробки проекти з облаштування 7 медіатек у навчальних закладах області», – повідомляють в управлінні освіти.

 

Роботи зі створення бібліотек нового зразка у Житомирській області розпочато за ініціативи Дружини Президента Марини Порошенко. Проект медіатеки Перша Леді вручила голові ОДА Ігорю Гундичу після підписання меморандуму щодо впровадження інклюзивної освіти.

Вже успішно функціонує 5 медіатек у начальних закладах м. Житомир – ЗОШ № 6, 7, 28, міській гуманітарній гімназії № 23 та міському колегіумі. Вартість реалізації цих проектів склала 2 млн 725,6 тис. грн з міського бюджету.

 

У 7 навчальних закладах наразі розробляється проект медіатеки – у Липненській ЗОШ (Любарський район), Миропільсьскій гімназії (Романівський район), Радомишльській гімназії, Червоненській ЗОШ (Андрушівського району), Олевській гімназії, Черняхівській гімназії, Попільніняській гімназії №1. Також до кінця року у Новогуйвинській гімназії Житомирського району планують реалізувати проект швидкого результату (ООН) із влаштуванню інклюзивного простору в гімназії, що включає в себе медіатеку та ресурсну кімнату.

 

Ще у 3 медіатеках Овруцького, Ємільчинського та Попільнянського районів роботи з переобладнання розпочнуть після завершення загального ремонту на об’єктах ДФРР.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...