Водії та кондуктори у громадському транспорті Житомира будуть носити маски-респіратори

4.03.2020

 

У рамках протидії китайському коронавірусу міська рада хоче придбати маски-респіратори для працівників усіх комунальних підприємств. Зокрема, в масках працюватимуть працівники водоканалу та ТТУ.

Тож якщо в громадському транспорті житомиряни побачать кондуктора або водія в медичній масці - лякатися не варто. Це робиться для того, аби убезпечити працівників від вірусних інфекцій.

Також міська рада заборонить масові заходи у закритих приміщеннях та не пускатиме до шкіл і садочків міста дітей із ознаками грипу та ГРВІ. Про це повідомили під час засідання виконавчого комітету міської ради.

Крім того, керівництво міста закликає житомирян обмежити відвідування закладів з масовим скупченням людей. Мова йде про театри, кінотеатри, різнотипні концерти чи заходи у закритих приміщеннях.

Разом з тим, у разі виявлення коронавірусу COVID-19 міська рада має намір скликати раду церков Житомира для обговорення питання щодо обмеження служб у релігійних закладах.

За словами заступниці міського голови Марії Місюрової, міська рада роздрукує та розмістить у всіх комунальних закладах міста, а також у громадському транспорті пам’ятки про те, як вберегтися від зараження коронавірусною інфекцією.

Крім того, зважаючи на значне подорожчання засобів індивідуального захисту, мова йде про маски-респіратори, у комунальних аптеках їх будуть продавати значно дешевше. Адже, на думку чиновниці, житомиряни мають бути забезпечені такими засобами захисту у разі виникнення ризиків захворюваності.

Наразі ж ціна маски-респіратора в приватних аптеках сягає 300 гривень. Натомість міська рада планує закупити маски по 25 гривень за штуку.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...