Вихідні у Житомирі на Великдень. Програма заходів

23.04.2019

 Фестиваль писанок, концертні програми, наукові пікніки, ігри, забави – у Житомирі святкуватимуть Великдень.

Заходи проходитимуть щодня до 5 травня на вулиці Михійлівській, майдані С.П. Корольова та Новому бульварі.

Прогарам заходів:

Щодня до 5 травня Фестиваль писанок; Виставка «Великодня писанка»; Конкурсні програми «Традиційна», «Сучасна», та «Авторська» писанка; Арт-галерея; Зона дитячих розваг; Етномузей під відкритим небом; Великодній мистецький ярмарок; Проведення майстер-класів.

 

28 квітня, 15.00 год. Великодні ігри, забави, розваги «Христос воскрес. Радійте, люди» за участю зразкового ансамблю «Джерельце»; Молитва священників за мир, за український народ, за Україну; Концертна програма релігійних громад «Великодні дзвони».

 

29 квітня, 15.30 год. Святкова програма «Гаївки на Михайлівській»; Фестиваль Пасхи; Виступ творчих колективів КЗ «Палац культури».
Також завтра, 24 квітня, о 15.30 год. у Житомирському військовому шпиталі пройде майстер-клас з розпису традиційної Поліської писанки для пацієнтів та працівників шпиталю.
Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...