Вибухівки в житомирських університетах не знайшли

24.06.2019

Фахівці вибухотехнічної служби ГУНП із залученням спеціальних технічних засобів і кінологи із застосуванням службових собак провели обстеження приміщень та навколишніх територій у трьох вищих навчальних закладах м.Житомира.

Інформація про закладення вибухівки не підтвердилась.

Нагадаємо, що упродовж години, з 8.40 до 9.30, 24 червня до поліції від адміністрацій трьох вищих навчальних закладів обласного центру надійшли повідомлення про отримання відомостей про небезпеку.

Відтак кілька годин поспіль працівники поліції проводили ретельні перевірки. Жодних вибухових пристроїв чи інших предметів, які могли б становити загрозу безпеці громадян, у результаті обстежень не виявлено. Станом на 13.00 усі навчальні заклади відновили свою роботу у звичному режимі. Попередня правова кваліфікація – ст.259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян).

Тривають заходи зі встановлення осіб авторів тривожних повідомлень. Чинним кримінальним законодавством за подібні протиправні дії передбачено покарання від 2 до 6 років ув’язнення.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...